اخبار, راهنمای کاربری محصولات

راهنمای کاربری فارسی دیتالاگر دما و رطوبت CEM DT-191A

راهنمای کاربری فارسی دیتالاگر دما و رطوبت سی ای ام CEM DT-191A

کاتالوگ و راهنمای کاربری دیتالاگر دما و رطوبت CEM DT-191A

دیتالاگر دیجیتال دما و رطوبت DT-191A می تواند جهت مانیتورینگ مقادیر دما و رطوبت با سرعت بالا  برای مدت زمان طولانی با استفاده از دیتالاگر خود ، استفاده شود. مقادیر دما خوانده شده در لاگر ذخیره می شود و به راحتی با کامپیوتر با رابط USB  قابل خواندن هستند. با دیتالاگر دیجیتال دما و رطوبت DT-191A می توانید خروجی PDF از اطلاعات ثبت شده داشته باشید. قابلیت نرخ نمونه برداری قایل تنظیم از یک دقیقه تا 24  ساعت و غیره گروه  فنی و مهندسی سیانکو به عنوان نمایندگی فروش رسمی کمپانی سی ای ام انواع تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق تولید شده توسط این کمپانی کشور تایوان را همراه با گارانتی  معتبر و خدمات پس از فروش تامین و عرضه می کند. تیم تحقیقات سیانکو در این صفحه برای اولین بار در ایران کاتالوگ و راهنمای کاربری دیتالاگر دماسنج و رطوبت سنج سی ای ام CEM DT-191A را به زبان فارسی منتشر می کند.

 

ویژگی های فنی دیتالاگر رطوبت و دما CEM DT-191A

ویژگی های  فنی و اساسی دیتالاگر سی ای ام مدل DT-191A شامل توانایی نمونه برداری با حافظه داخلی 40020  رکورد داده به صورت 24 ساعته از تغییرات محیطی دقت اندازه گیری بالا در عین کوچک و قابل حمل بودن دستگاه و قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق درگاه USB و خروجی PDF برای داده های ثبت شده در طول زمان اندازه گیری و وجود نرم افزار اختصاصی برای تحلیل مقادیر به همراه نمودار می باشد.

  • محدوده اندازه گیری دما : 40- تا 70+ درجه سانتیگراد
  • محدوده اندازه گیری رطوبت:    0 تا 100 درصد رطوبت نسبی
  • زمان نمونه برداری : 1 دقیقه – 24 ساعت
  • دقت اندازه گیری دما : 1± درجه سانتیگراد
  • قابلیت نمایش ماکزیمم / مینیمم
  • صفحه نمایش LCD
  • نصب نرم افزار بر روی ویندوزهای WIN10/WIN8/XP/VISTA/WIN7

برای دانلود راهنمای کاربری فارسی و آموزش کار با دیتالاگر دماسنج و رطوبت سنج سی ای ام CEM DT-191A  در قالب فایل آموزشی PDF بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

راهنمای کاربری فارسی دیتالاگر دما و رطوبت سی ای ام CEM DT-191A

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *